Paslaugos

Skalbyklos Paslaugos

 

 

UAB “Miesto švara” teikia šlapio skalbimo paslaugas. Mūsų sukaupta patirtis ir žinios skalbimo paslaugų srityje, leidžia mus teikti aukštos kokybės skalbimo ir lyginimo paslaugas.

Skalbyklos darbuotojai išskalbs ne tik jūsų patalynę ar rankšluosčius, bet ir didelius gaminius, kuriuos namų sąlygomis skalbti yra sudėtinga. Švedų kompanijos „Electrolux” įranga be vargo susidoros su gaminiais netelpančiais į buitinę skalbykla.

Naudotis šiomis paslaugomis kviečiami ne tik gyventojai, bet ir viešbučių, svečių namų, kaimo turizmo sodybų savininkai.

Paskambinę telefonu 8 67190655 sužinosite, kokios paslaugos teikiamos ir kiek jos kainuoja.

Kasdieninis valymas

 

 

 

 

 

Kiekvienam iš mūsų geras emocijas sukelia švari aplinka. Susitvarkyti namus ar darbo vietą užima nemažai laiko ir atima daug jėgų. Mes pasirūpinsime Jūsų namų ar darbo vietos švara. Patikėkite šį darbą mums!
Mūsų atliekami darbai 

 

 

 

Generalinis valymas

 

 

Generalinis tvarkymas kiekvienam didelis iššūkis, kuris reikalauja daug pastangų, ištvermės ir laiko. Taupant Jūsų laiką siūlome Jums išeitį-patikėti šitą darbą mums!  Generaliniai darbai atliekami tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims.

Mūsų atliekami darbai

 

 

 

Postatybinis- poremontinis patalpų valymas

 

 

 

Po remonto ar statybos darbų dažnai nežinome nuo ko pradėti valymą. Norisi džiaugtis savo ką tik atnaujintu butu, namu, sodyba ar kitomis patalpomis. Kuo greičiau išsivalyti susikaupusias dulkes ir kitus nešvarumus. Tam reikia skirti nemažai laiko ir pastangų ir turėti žinių nuo ko pradėti. Todėl labai svarbu šį darbą patikėti šios srities profesionalams. Galime drąsiai teigti, kad šioje srityje turime daug patirties ir įgūdžių, nes dirbame ne vienerius metus.

Mūsų atliekami darbai

 

 

Specialieji darbai

 

Specialieji darbai reikalauja specifinių priemonių, specialios įrangos, darbo įgūdžių bei atitinkamų sprendimų, kurie kartasi turi būti priimami nedelsiant. Darbuotojai yra apmokyti ir paruošti tokiems darbams.

Mūsų atliekami darbai

 

 

Kiemo teritorijų valymas bei priežiūra

 

Kiekvienam patinka leisti laiką gamtoje ar tvarkingame ir prižiūrėtame savo kieme. Mūsų įmonė valo bei prižiūri kiemo teritorijas. Atliekame vienkartinius užsakymus bei nuolatinę priežiūrą. Darbus bei jų dažnumą atliekame atsižvelgus į kliento pageidavimus. Teritorijų priežiūra teikiame įmonės, privatiems asmenims ir daugiabučiams.

Mūsų atliekami darbai