Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA
Duomenų valdytojo rekvizitai:
UAB Miesto švara Įmonės kodas 302630303

ši privatumo politika nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis miestosvara.lt interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti miestosvara.lt teikiamą turinį.
Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydami miestosvara.lt interneto svetainę sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje.
Patvirtiname, kad lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.
Kokią informaciją apie jus renkame?
1) IP Adresa
2) elektroninio pašto adresa
3) gyvenimo aprašymas (kandidatuojant į darbo poziciją)
4) Informacija, kaip naudojate mūsų svetaines. (Lankytmosi svetainėje laikas, įrenginys ir naršyklės versija) Svetaineje naudojami slapukai, kurie naudojami Svetainės lankytojų navigacijos metodų statistinei analizei parengti.
Kaip naudojame jūsų informaciją?
Galime naudoti surinktą informaciją toliau nurodytais tikslais:

1) Sužinoti, kaip žmonės naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį, produktus bei paslaugas.
2)Kaupti informaciją apie lankytojų veiksmus svetainėje, analizuoti duomenis svetainės patogumo pagerinimo tikslais
3)Svarstyti Jūsų kandidatūrą dėl priėmimo į darbą

Įsipareigojame neperduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims.
Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais.